O nas

Kim jesteśmy?

Firma ousourcingowa z wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy profesjonalną firmą outsourcingową z siedzibą we Wrocławiu. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług outsourcingu pracowników oraz procesów produkcyjnych do przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie całego kraju. W zakres naszej działalności wchodzi prowadzenie projektów jakościowych, produkcyjnych, logistycznych oraz te związane z lean manufacturing. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od realizacji wsparcia zakładów produkcyjnych w postaci pracowników do kompletnego wyodrębnienia części obszaru produkcyjnego lub poszczególnych procesów produkcyjnych.

Cechuje nas profesjonalizm i doświadczenie widoczne na każdym etapie współpracy zarówno z naszymi klientami jak i pracownikami AQS Poland. Tworzymy zgrany zespół specjalistów z różnych sektorów produkcyjnych. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji spersonalizowanych, wymagających projektów dla naszych Klientów. Zapewniamy im wsparcie oraz pomoc merytoryczną na każdym etapie współpracy. Dynamicznie poszerzamy grono usatysfakcjonowanych Klientów.

Konrola jakości

Nasze usługi kontroli jakości realizujemy począwszy od wsparcia działu jakości naszego klienta po pełny, całkowity outsourcing procesów jakościowych.

Dowiedz się więcej

Produkcja

Wspieramy firmy produkcyjne oddelegowując wykwalifikowanych pracowników na każdy etap procesu produkcyjnego z możliwością całkowitego przejęcia procesów produkcyjnych.

Dowiedz się więcej

Logistyka

Wspieramy firmy we wszystkich procesach logistycznych w przedsiębiorstwie od przyjęcia dostaw po konfekcjonowanie i zarządzanie stanami produkcyjnymi.

Dowiedz się więcej
image

Wizja przedsiębiorstwa

Nasza misja

Nasza firma powstała po to, aby - bazując na gruncie partnerstwa i współpracy - oferować naszym klientom najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Nasze doświadczenie

AQS Poland, w oparciu o specjalistyczną wiedzę, dobrą znajomość rynku lokalnego oraz unikalne doświadczenie naszych specjalistów nabyte na przestrzeni wielu lat, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Partnerów Biznesowych, proponując najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnego Klienta.

Standardy jakości AQS

Bazując na naszej specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu, stworzyliśmy ofertę, która dopasowuje się do najbardziej zaawansowanych potrzeb naszych obecnych oraz przyszłych Partnerów Biznesowych.

O sukcesie i jakości oferowanych usług decydują ludzie, którzy tworzą AQS. Dlatego właśnie nasz zespół składa się z najwyższej klasy profesjonalistów i ludzi z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem. Naszym największym kapitałem jest doświadczona kadra stałych pracowników, która realizuje dla naszych Klientów najbardziej wymagające projekty

  • kompleksowość obsługi
  • komplementarność usługi
  • elastyczność
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • wysoki poziom oferowanej usługi
  • specjalistyczną wiedzę oraz bogate doświadczenie

Zaufali nam